Понеділок, 23.10.2017, 08:54

Категорії розділу
Положення та умови проведення конкурсів [1]
Положення та умови проведення конкурсів
Тематичні тижні [2]
Тематичні тижні
Свята та масові заходи [11]
Свята та масові заходи
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Організаційно-масова робота

Головна » 2016 » Березень » 18 » Весняні канікули
10:40
Весняні канікули

ПЛАН

організаційно-масових заходів

комунального закладу Сумської міської ради –

Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді на період весняних канікул 2015-2016 навчального року

№ з/п

Назва заходу

Термін

вико-нання

Місце

проведення

Учасники

Відповідальні

21.03.2016

1.

Майстер-клас «Великоднє яйце»

10.00-14.00

 

Кабінет відділу ДУМ  № 61

Вихованці гуртка «Декоративна творчість»

Щербакова З. Г.

2.

Конкурс малюнків «Перші подихи весни»

10.00-12.00

Кабінет відділу квітникарства№ 56

Вихованці гуртка «Фітодизайн»

Іванова Т. О.

3.

Екскурсія до парку ім. І. М. Кожедуба

10.00-12.00

Парк ім.

І. М. Кожедуба

Вихованці гуртка «Природа і творчість»

Пимоненко Н. І.

4.

Екскурсія до весняного лісу

9.00-15.00

Територія ДП «Сумське лісове господарство»

Вихованці гуртка «Природа навколо нас»

Василенко В. О.

5.

Екскурсія до зимового саду СНАУ

8.00-10.00

Територія СНАУ

Вихованці гуртка «Знавці природи»

Бондар О. В.

22.03.2016

1.

Екскурсія до творчо-виробничої майстерні з розпису сувенірної продукції «Верес»

10.00-14.00

Творчо-виробнича майстерня  «Верес»

Вихованці гуртка «Декоративна творчість»

Щербакова З. Г.

2.

Фотомарафон «Пробудження природи»

10.00-12.00

Територія ботанічного саду «Юннатівський»

Вихованці гуртка «Фітодизайн»

Іванова Т. О.

3.

Майстер-клас «Листівка до Великодня»

10.00-12.00

Кабінет відділу екології та краєзнавства № 66

Вихованці учнівського лісництва «Паросток»

Пимоненко Н. І.

4.

Майстер-клас «Весняна листівка»

9.00-11.00

Кабінет відділу біології № 13

Вихованці гуртка «Природа навколо нас»

Василенко В. О.

5.

Екскурсія до зимового саду СНАУ

8.00-10.00

Територія СНАУ

Вихованці гуртка «Знавці природи»

Бондар О. В.

23.03.2016

1.

Свято. День зустрічі птахів

10.00-13.00

ЗОШ № 5,

Урочище «Сосняк»

Вихованці учнівського лісництва

Дудко К. І.,

Ніколенко С. В.

2.

Спортивно-інтелектуальна гра «Розумні, сміливі, дотепні»

10.00-12.00

Територія ЦЕНТУМ

Вихованці гуртка «Бісероплетіння»

Щербакова З. Г.

3.

Майстер-клас «Подарункова скринька»

10.00-12.00

Кабінет відділу екології та краєзнавства № 66

Вихованці гуртка «Основи здоров’я»

Пимоненко Н. І.

4.

Екскурсія до

оз. Чеха

10.00-12.00

Територія оз. Чеха

Вихованці гуртка «Юні квітникарі»

Старостенко Т. М.

5.

Трудова акція по вирощуванню розсади квітів

10.00-14.00

 

Теплиця ЦЕНТУМ

Вихованці відділу квітникарства

Акіменко В.М.

6.

Майстер-клас з виготовлення сувенірів із солоного тіста

9.00-11.00

Кабінет відділу біології № 13

Вихованці гуртка «Природа навколо нас»

Василенко В. О.

7.

Екскурсія до  парку «Птахи Сумщини»

10.00-12.00

Парк ім.

І. М. Кожедуба

Вихованці гуртка «Друзі природи»

Ковальова С. М.

8.

Екскурсія до Сумської муніципальної галереї

9.00-13.00

Сумська муніципальна галерея

Вихованці гуртка «Знавці природи»

Бондар О. В.

24.03.2016

1.

Ігротека «Весну зустрічаємо»

10.00-12.00

Актова зала ЦЕНТУМ

Вихованці учнівського лісництва

Ширшонкова О. В.

2.

Зустріч за круглим столом  «У дружньому колі»

12.00-14.00

Кабінет відділу ДУМ № 60

Вихованці гуртків

«Бісероплетіння»

Щербакова З. Г.

3.

Трудова акція «Допоможи квітам»

10.00-14.00

Теплиця ЦЕНТУМ

Вихованці гуртка «Юні квітникарі»

Старостенко Т. М.

4.

Бесіда «Українські свята весняного циклу»

 

 

Вихованці гуртка «Знавці природи» № 5

Бондар О. В.

25.03.2016

1.

Інтелектуальна гра «Розумні, сміливі, дотепні»

10.00.-12.00

 

Кабінет відділу ДУМ № 61

Вихованці гуртка «Декоративна творчість»

Щербакова З.Г.

2.

Виховна година «Історія м. Суми»

10.45-12.45

Кабінет відділу біології № 13

Вихованці гуртка «Природа навколо нас»

Василенко В. О.

3.

Ігри на свіжому повітрі

10.00-12.00

Озеро Чеха

Вихованці гуртка «Юні квітникарі»

Старостенко Т. М.

26.03.2016

1.

Трудова акція «Допоможи квітам»

10.00-16.00

Теплиця ЦЕНТУМ

Вихованці гуртка «Юні квітникарі»

Старостенко Т. М.

2.

Творча майстерня. Сувенір «Перелітні птахи»

12.00-14.00

Кабінет відділу квітникарства № 56

Вихованці гуртка «Фітодизайн»

Іванова Т.О.

27.03.2016

1.

Екскурсія до р. Псел

8.00-12.10

Урочище Баранівське

Вихованці гуртка «Географічне краєзнавство»

Ковальов Ю. О.

2.

Творча майстерня «Листівка-усмішка»

10.00-12.00

Кабінет відділу квітникарства № 56

Вихованці гуртка «Фітодизайн»

Іванова Т. О.

3.

Екскурсія до пам’ятного знаку жертвам  Голодомору 1932—1933 років

08.00-12.00

Сквер Пам'яті Жертв 

Голодомору 

Вихованці гуртка «Знавці природи»

 

Бондар О. В.

Категорія: Свята та масові заходи | Переглядів: 82 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0