Неділя, 19.11.2017, 13:21

Категорії розділу
Юннатівські цікавинки [1]
Юннатівські цікавинки
Події закладу [118]
Події закладу
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення вихованців

Досягнення вихованців за 2017 рік

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (16-23 років):

Ширшонкова Анна, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. - І місце

Чімирис Юлія, вихованка гуртка «Загальна біологія з основами дослідництва», керівник Вертель В. В. - ІІІ місце

Куст Владислава, вихованка гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник Павлюченко О. Б. - ІІ місце

Красуля Станіслав, вихованець гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник Боровик В. М. - ІІ місце

Всеукраїнський конкурс досягнень юних зоологів і тваринників:

Куст Владислава, вихованка гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник Павлюченко О. Б. - ІІ місце

Бекреньов Роман, вихованець гуртка «Природа навколо нас», керівник Василенко В. О. - ІІІ місце

Красуля Станіслав, вихованець гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник - Боровик В. М. - ІІІ місце

Всеукраїнська виставка-конкурсу «Український сувенір»

Карпенко Каріна, вихованка гуртка «Художня творчість», керівник Сидоренко Л. О. - І місце

Всеукраїнська екологічна олімпіада «Drеаm EСО»

Колосок Аліна, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. - ІІІ місце

Дубініна Софія, вихованка гуртка «Основи кактусівництва», керівник Дубініна С. Б. - І місце

 

Досягнення вихованців за 2016 рік

Всеукраїнський конкурс юних зооологів і тваринників:

Недоросток Марина, вихованка гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник Боровик В. М. – ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс науково-дослідницького проектування та винахідництва:

Безкоровайна Яна, вихованка гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник Боровик В. М. – І місце

Національний тур Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» 2015-2016:

Гащенко Ірина, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. – участь

Лаврушин Єгор, вихованець гуртка «Біологія», керівник Павлюченко О. Б. – участь

Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір»:

Копитіна Валерія, вихованка гуртка «Народні умільці», керівник Кириченко М. С. – переможець

Всеукраїнський конкурс-огляд внутрішнього та зовнішнього озеленення приміщень навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин»:

Неня Анастасія, Видріна Олександра, Фоменко Дар’я, вихованці гуртка «Юні квітникарі», керівник Старостенко Т. М. – І місце

Всеукраїнський конкурс «Парки – легені міст і сіл»:

Вихованці гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. – ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку:

Дубініна Софія, вихованка гуртка «Основи кактусівництва», керівник  Дубініна С. Б. – участь

ІV Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів:

Вихованці гуртка «Жива планета», керівник Гончаренко А.В. – перемога

Всеукраїнський конкурс на краще учнівське лісництво товариства лісівників України:

Вихованці учнівського лісництва «Паросток», керівник Ніколекно С. В. – ІІ місце

Всеукраїнський конкурс «Мистецтво    аквадизайну»:

Косенко Андрій, вихованець гуртка «Акваріумне рибництво»,  керівник Вертель В. В. – ІІ місце

Веклич Павло, вихованець гуртка «Акваріумне рибництво», керівник Вертель В. В. – ІІ місце

Всеукраїнська виставка «Лісовідновлення. Пошуки молоді»  

Вихованці учнівського лісництва «Паросток», керівник Ніколенко С. В. – участь

Обласний етап Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»:

Гащенко Ірина, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С.В. – І місце

Лаврушин Єгор, вихованець гуртка «Біологія», кер. Павлюченко О. Б. –          І місце

Обласний відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»:

Копитіна Валерія, вихованка гуртка «Народні умільці», керівник Кириченко М. С. – І місце

Денисенко Діана, вихованка гуртка «Народні умільці», керівник Кириченко М. С. – І місце

Шевченко Софія, вихованка гуртка «Народні умільці», керівник Кириченко М. С. – І місце

Кухар Маргарита, вихованка гуртка «Український сувенір», керівник Гаршина І. О. – І місце

Ткаченко Марія, вихованка гуртка «Народні умільці», керівник Кириченко М. С. – І місце

Ліщук Анастасія, вихованка гуртка «Український сувенір», керівник Гаршина І. О. – ІІІ місце

Харченко Руслана, вихованка гуртка «Український сувенір», керівник Радченко О. І. – ІІІ місце

Обласний конкурс творчих робіт «Здорове життя – успіх буття»:

Олексенко Юлія, вихованка гуртка  «Народні умільці», керівник Кириченко М. С. – ІІ місце

Обласний етап ІX Міжнародного екологічного конкурсу «Смачно, корисно, барвисто»:

Даниленко Дарина, вихованка гуртка «Народні умільці», керівник Кириченко М. С. – І місце

Осипенко Ольга, вихованка гуртка «Декоративне квітникарство», керівник Акіменко В. М. – ІІІ місце

Кумедна Дар’я, вихованка гуртка «Основи кактусівництва», керівник Дубініна С. Б. – ІІІ місце

Обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини»:

Олексенко Юлія, вихованка гуртка «Народні умільці», керівник Кириченко М. С. – ІІ місце

Сапіч Надія, вихованка гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – ІІ місце

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Зооологічна галерея»

Клименко Влада,  вихованка гуртка «Жива планета», керівник Гончаренко А. В. – І місце

Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна»:

Арутіна Анастасія,  вихованка гуртка «Декоративне квітникарство», керівник  Акіменко В. М. – ІІІ місце

Камчатна Дар’я,  вихованка гуртка «Друзі природи», керівник Лазня Т. Є. – ІІІ місце

Бага Олександр, вихованець гуртка  «Свійські тварини», керівник Кужель Г. І. – ІІІ місце

Мороз Марія, вихованка гуртка  «Народознавство», керівник Мельник С. П. – ІІІ місце

Дубініна Софія,  вихованка гуртка «Основи кактусівництва», керівник Дубініна С. Б. -  ІІІ місце

Львова Юлія, вихованка гуртка «Народознавство», керівник Мельник С. П. – ІІІ місце

Гащенко Ірина,  вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. – ІІІ місце

Ширшонкова Анна,  керівник Ширшонкова О. В. – ІІІ місце

Сущенко Інна, вихованка гуртка «Основи кактусівництва», керівник Дубініна С. Б. – участь

Радченко Аліна,  вихованка гуртка «Український сувенір», керівник Радченко О. І. – участь

Артеменко Єлизавета,  вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. – участь

Литвинов Сергій,  вихованець гуртка «Свійські тварини», керівник Кужель Г. І. – участь

Скоробагатько Богдана,  вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. – участь

Обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»:

Скоробагатько Богдана,  вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Дудко К. І. – ІІ місце

Обласний етап Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»:

Колосок Аліна, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Дудко К. І. – переможець

Обласний етап Всеукраїнської акції «Годівничка»:

Вихованці гуртка «Природа навколо нас», керівник Василенко В. О. – І місце

Обласний фестиваль юних майстрів «Веселка творчості»:

Мокренко Наталія,  вихованка гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – ІІ місце

Королевська Анастасія, вихованка гуртка «Декоративна творчість», керівник  Щербакова З. Г. – ІІІ місце

Обласний етап Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу «Біощит»:

Вихованці гуртка «Юні лісівники», керівник Авраменко Л. С. – І місце

Обласний етап Всеукраїнської акції «День юного натураліста в Україні»:

Вихованці ЦЕНТУМ, керівник Нікуліна В. І. – ІІІ місце

Обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі» (різьблення по дереву):

Чекалезе Анастасія, вихованка гуртка  «Різьблення по дереву», керівник Пойда В. М. – І місце

Бурес Дмитро, вихованець гуртка  «Різьблення по дереву», керівник Пойда В. М. – І місце

Обласний етап Всеукраїнської акції «Птах року»:

Вихованці гуртка  «Знавці природи», керівник Бондар О. В. – ІІ місце

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Галерея кімнатних рослин»

Фоменко Тетяна,Ткаченко Анастасія,  вихованки гуртка «Світ природи», керівник Акіменко В. М. – І місце

Обласний етап Всеукраїнської акції «Парад квітів біля школи»:

Дуднік Катерина, вихованка гуртка «Фітодизайн», керівник Іванова Т. О.

Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток»:

Вихованці ЦЕНТУМ, керівник Бур'ян О. М. – перемога

Обласний етап Всеукраїнської акції «Юннатівський зеленбуд»:

Вихованці гуртка «Екологічна агітбригада», керівник Бур'ян О. М. – ІІІ місце

Обласний етап Всеукраїнської акції «Дослідницький марафон»:

Дубініна Софія, Івченко Катерина, вихованки гуртка «Основи кактусівництва», керівник Дубініна С. Б. – ІІ місце

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу на кращу НДЗД:

Акіменко Артур, вихованець гуртка «Декоративне квітникарство», керівник Люльченко М. В. – ІІ місце

Міський етап ІX Міжнародного екологічного конкурсу «Смачно, корисно, барвисто»:

Даниленко Дар’я, вихованка гуртка «Народні умільці», керівник Кириченко М. С. – І місце

V міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»:

Вострікова Єва, вихованка гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – ІІІ місце

Мокренко Наталія, вихованка гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – ІІ місце

Денисенко Діана, вихованка гуртка «Народні умільці», керівник Кириченко М. С. – ІІІ місце

Міська благодійна виставка-конкурс дитячих малюнків «Добро очима дітей»:

Котенко Анна, вихованка гуртка «Художня творчість», керівник Сидоренко Л. О. – І місце

Карпенко Каріна, вихованка гуртка «Художня творчість», керівник Сидоренко Л. О. – ІV місце

Сапіч Надія, вихованка гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. - ІV місце

Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»:

Болгов Андрій, вихованець гуртка «Різьблення», керівник Пойда В. М. – ІІ місце

Недогібченко Олександр, вихованець гуртка «Різьблення», керівник Пойда В. М. – ІІ місце

Міський конкурс Всеукраїнського фестивалю «Таланти багатодітної родини»:

Вострікова Єва,  вихованка гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – ІІІ місце

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моя Україно»:

Дубініна Софія,  вихованка гуртка «Основи кактусівництва», керівник Дубініна С. Б. – І місце

Міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»:

Вихованці гуртка «Географічне краєзнавство», керівник Ковальов Ю. О. – І місце

Мирошніченко Дмитро, вихованець гуртка «Загальна біологія з основами дослідництва», керівник Вертель В. В. – ІІ місце

Міській квест «Історичні перегони»:

Вихованці гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник Боровик В. М. – І місце

Міський етап Всеукраїнської акції «Птах року-2016»

Вихованці гуртка «Знавці природи», керівник Бондар О. В.- ІІ місце

Міський фестиваль майстрів народного мистецтва «Сумські візерунки»:

Сайко Анастасія, вихованка гуртка «Український сувенір», керівник Фоменко Н. А. – ІІІ місце

Авраменко Ксенія, вихованка гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – ІІ місце

Міська виставка-конкурс «Всесвіт очима дитини»:

Авраменко Ксенія, вихованка гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – стипендія міського голови

 

Досягнення вихованців ЦЕНТУМ за 2013-2015 рр.

Всеукраїнський конкурс наукових досягнень юних зоологів і тваринників:

Балим Тетяна, вихованка гуртка «Юний біолог», керівник Харламова Л.М. – ІІІ місце

Милка Юлія, вихованка гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник Боровик В.М. – ІІ місце (2013);

Балим Тетяна, вихованка гуртка «Юний біолог», керівник Харламова Л.М. – ІІ місце

Всеукраїнський зліт учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів

Гащенко Ірина,  вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С.В. -  ІІ місце  (2013);

Богомаз Дарина, Скоробагатько Богдан,  вихованці гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С.В. -  ІІІ місце  (2014).

Всеукраїнський конкурс«Юний дослідник»:

Дубініна Софія, вихованка гуртка «Народознавство», керівник Мельник С.П. ІІІ місце (2012, 2013рр.),  ІІ місце (2014);

Мальченко Анастасія, вихованка гуртка «Здоровим бути здорово», керівник Соловей С. І. – ІІІ місце (2014);

Михайлова Лариса, вихованка гуртка «Основи біоетики», керівник Гончаренко А. В. – ІІІ місце (2014).

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років)

Гащенко Ірина, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С.В. - І місце (2013);

Литвинов Сергій, вихованець гуртка «Свійські тварини», керівник Бойченко А. А. – ІІ місце (2014).

Всеукраїнський заочний конкурс-огляд внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин»,

Воронова Анастасія, вихованка  гуртка «Галерея кімнатних рослин»,   керівник Акіменко В.М.  -  І місце (2013);

Тертична Альона, вихованка  гуртка «Декоративне квітникарство», керівник Акіменко В.М.  -  І місце (2014).

вихованці гуртків «Юні квітникарі», кер. Люльченко М.В. – переможці (2012-2014).

Всеукраїнська трудова акція «Кролик»,

вихованці гуртка «Любителі свійських тварин», керівник Кужель Г.І. – І місце (2012-2014).

Національний етап Міжнародного художнього конкурсу «Календар GLOBE-2014»

Соседський Владислав, вихованець гуртка «Художня творчість», керівник Сидоренко Л. О. – ІІ місце (2014);

Дубініна Софія, вихованка гуртка «Художня творчість», керівник Сидоренко Л. О. – ІІІ місце (2014).

Національний етап Міжнародного дитячого екологічного форуму «Зелена планета»

Сітало Марина, вихованка гуртка «Народні умільці», керівник Конева В.М. – ІІІ місце (2014)

Всеукраїнська трудова акція «Дослідницький марафон» Гурток «Любителі сукулентних рослин», Олійник Анастасія, Тімонович Мар’яна, Криницька Діана, Федірко Наталія, Шевченко Софія, Тимохіна Катерина Тімонович Я. В. І місце, (2015)

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

Вихованка гуртка «Основи біоетики», Клименко Владислава, керівник Гончаренко А. В., І місце, (2015)

Всеукраїнська трудова акція «Кролик»

Вихованці гуртка «Свійські тварини», керівник Кужель Г. І., І місце

Всеукраїнська акція «День зустрічі птахів»

Вихованець гуртка «Юні лісівники», Пакуленко Артем, керівник Дудко К. І., І місце

Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

Вихованка гуртка «Основи кактусівництва», Дубініна Софія, керівник Дубініна С. Б., ІІІ місце

Вихованка гуртка «Юні квітникарі», Мошковська Аліна керівник Старостенко Т.М., ІІІ місце

Вихованка гуртка «Любителі сукулентних рослин», Мелешко Анна, керівник Тімонович Я. В., ІІІ місце

Вихованка гуртка «Декоративне квітникарство», Борзяниця Ірина

Акіменко В. М., ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років)

Гурток «Юні лісівники», Феденко Юлія, керівник Ніколенко С. В., ІІ місце

Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років)

Вихованка гуртка «Основи біоетики», Антонова Катерина, керівник Бондар О. В., ІІІ місце

Вихованка гуртка «Оздоровча гімнастика», Мальченко Анастасія, керівник Соловей С. І., ІІІ місце

Всеукраїнська екологічна олімпіада «Drеаm EСО»

Вихованка гуртка «Юні лісівники», Гащенко Ірина, керівник Ніколенко С. В., ІІ місце

Всеукраїнський турнір «Юний зоолог» (м. Харків)

Вихованці гуртка «Основи біоетики», Юнак Аліна, Древаль Альона, керівник Гончаренко А. В., І місце

Вихованці гуртка «Юні лісівники», Гащенко Ірина, Скоробагатько Богдана, керівник Ніколенко С. В., І місце

Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів (м. Кіровоград)

Вихованці гуртка «Основи біоетики», Гащенко Ірина, Семерня Софія, Клименко Владислава, Красуля Аліса, керівник Гончаренко А. В., ІІ місце

Обласний зліт учнівських лісництв «Майбутнє лісу – справа молодих!»

Вихованці гуртка «Юні лісівники», Щербак Надія, І місце,  Гащенко Ірина ІІ місце, Скоробагатько Богдана ІІІ місце, Клімова Ангеліна ІІІ місце, керівники Ніколенко С. В. Дудко К. І., (2015)

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

Вихованка гуртка «Основи біоетики», Клименко Владислава, керівник Гончаренко А. В., ІІ місце, (2015)

Обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» (номінація «Краща фоторобота»)

Вихованка гуртка «Декоративне квітникарство», Рєзнік Вероніка, керівник Люльченко М. В., ІІІ місце,  2015

Обласний етап Всеукраїнської трудової акції «Кролик»

Вихованці гуртка «Свійські тварини», керівник Кужель Г. І., І місце (2015)

Обласний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»

Вихованці гуртка «Друзі природи», керівник Ковальова С. М., І місце (2015)

Обласний етап Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»

Вихованці гуртка «Екологічна агітбригада», керівник Бур’ян О. М., І місце (2015)

Вихованка гуртка «Юні лісівники», Колосок Аліна, керівник Ніколенко С. В., І місце (2015)

Вихованець гуртка «Юні лісівники», Пакуленко Артем, керівник Дудко К. І., І місце (2015)

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (9-11 років)

Вихованка гуртка «Юні лісівники», Михайлова Лариса, керівник Дудко К. І., ІІ місце

Вихованка гуртка «Любителі сукулентних рослин», Тімонович Мар’яна, керівник Тімонович Я. В., ІІ місце

Вихованка гуртка «Основи біоетики», Антонова Катерина, керівник Бондар О. В., І місце

Вихованка гуртка «Оздоровча гімнастика», Мальченко Анастасія, керівник Соловей С. І., ІІ місце

Вихованка гуртка «Природа і творчість», Бова Софія, Ананченко Дар’я, керівник Пимоненко Н. І., ІІ місце

Вихованка гуртка  «Народознавство», Кириленко Анастасія, керівник Мельник С. П., І місце

Вихованка гуртка «Основи кактусівництва», Дубініна Софія, керівник гуртка Дубініна С. Б., ІІІ місце (2015)