Четвер, 21.09.2017, 18:53

Категорії розділу
Юннатівські цікавинки [1]
Юннатівські цікавинки
Події закладу [113]
Події закладу
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Педагогічний колектив

Харламова Людмила Миколаївна, директор, відмінник освіти України, лауреат обласної премії імені А.С. Макаренка, досвідчений педагог, нагороджений нагрудним знаком «Василь  Сухомлинський». 

Прохненко Віра Григорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи 

Боровик Володимир Миколайович, заступник директора з методичної роботи

Бехало Юрій Петрович, заступник директора з адміністративно-господарчої частини ­

Дубініна Світлана Борисівна – завідувач методичного відділу

Ніколенко Світлана Вікторівна – завідувач організаційно-масового відділу

Бур'ян Олена Миколаївна – завідувач відділу екології та краєзнавства

Гончаренко Анастасія Володимирівна – завідувач біологічного відділу

Акіменко Віта Миколаївна – завідувач відділу квітникарства

Кужель Григорій Іванович – завідувач відділу натуралістичної та дослідницької роботи

 

 

 

Фоменко Наталія Анатоліївна – завідувач відділу декоративно-ужиткового мистецтва

 

Шарпило Оксана Михайлівна – методист кваліфікаційної категорії «спеціаліст», очолює м/о відділу екології та краєзнавства, відповідальна за роботу сайту закладу.

Павлюченко Олег Борисович – методист кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», забезпечує роботу акваріумного кабінету, відповідальний за охорону праці в закладі, організовує роботу з обдарованими дітьми, керує діяльністю НТУ та дослідницькою роботою вихованців.

Мельник Світлана Петрівна – методист кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії», забезпечує діяльність краєзнавчо-етнографічного музею; очолює м/о відділу ДУМ; готує звітно-аналітичну інформацію.

Нікуліна Валентина Іванівна – методист кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії», очолює м/о біологічного відділу, забезпечує роботу живого куточка, опікується питаннями ППД та наставництва.

Люльченко Марина Володимирівна – методист кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»; очолює м/о відділу квітникарства, організовує роботу на НДЗД та в ботанічному саду, керує роботою Школи молодого педагога.

Івашина Наталія Миколаївна – методист кваліфікаційної категорії «спеціаліст», очолює м/о керівників гуртків, які працюють з дітьми дошкільного віку, секретар педагогічної ради та методичної ради.

Міготіна Людмила Григорівна – методист кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»   відповідає за роботу школи раннього розвитку дитини «Журавлик».

Ширшонкова Оксана Володимирівна – методист кваліфікаційної категорії «спеціаліст», організовує проведення масових заходів, керує роботою учнівського самоврядування закладу, куратор газети «Дзвіночки».

 Ковальова Світлана Михайлівна  практичний психолог