Четвер, 26.04.2018, 14:25

Категорії розділу
Юннатівські цікавинки [1]
Юннатівські цікавинки
Події закладу [135]
Події закладу
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Грудень » 22 » Науково-практична конференція у ЦЕНТУМ
11:56
Науково-практична конференція у ЦЕНТУМ

Педагогічний колектив Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді завершив вивчення науково-методичної проблеми «Формування здоров’язбережувальної компетентності вихованців засобами позашкільної освіти», над якою працював п’ять років. Підсумковим етапом її реалізації стало проведення 17 грудня 2015 року науково-практичної конференції педагогічних працівників закладу.

На конференцію були запрошені: Успенська В. М., кандидат педагогічних наук, доцент, старший викладач кафедри методики початкової та природничо-математичної освіти, керівник лабораторії з проблем здоров’язбережувальної діяльності в закладах освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Голобородько Н. В., методист Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради.

Учасники конференції, в ході її проведення, зазначили, що проблема здоров’я підростаючого покоління набуває особливої гостроти і є предметом обговорення педагогів, лікарів, вчених, громадськості. Виступаючі акцентували увагу на тому, що лише цілеспрямована спільна діяльність навчальних закладів щодо створення здоров’язбережувального освітньо-виховного середовища є ефективною умовою збереження та зміцнення здоров’я учнів.

Педагогічні працівники, які брали участь в обговоренні означеного питання, відмітили, що ЦЕНТУМ, як заклад – Школа сприяння здоров’ю, забезпечував умови та механізм педагогічної ідеї навчального закладу щодо формування культури здоров’я, створював сприятливі умови для всебічного розвитку здорової особистості.

Зважаючи на актуальність проблеми щодо утвердження здорового способу життя дітей та молоді як домінуючого у поведінці кожної людини, так і в державній політиці, під час конференції розроблено наступні рекомендації:

·  здійснювати подальший розвиток та впровадження інноваційних здоров’язбережувальних технологій навчання і виховання у практику роботи закладу;

·  спрямувати зусилля закладу на співпрацю з державними установами та громадськими організаціями, батьківською громадськістю у питаннях створення освітньо-виховного простору, підвищення рівня духовності підростаючого покоління, розвитку його моральних орієнтирів у суспільстві, соціальної та громадянської активності, свідомого ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

Учасники конференції оглянули виставку методичних надбань педагогів закладу, на яку були представлені: освітні проекти, розробки занять, сценарії виховних заходів, поліграфічна продукція.

        

Категорія: Події закладу | Переглядів: 139 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0