Середа, 17.07.2019, 09:57

Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення вихованців

 Досягнення вихованців за 2019 рік

Всеукраїнський конкурс досягнень юних зоологів і тваринників

Рибалко Андрій, вихованець гуртка «Жива планета», керівник Гончаренко А.В. – ІІІ місце;

Школа Ігор, вихованець гуртка «Поглиблене вивчення біології», Павлюченко О.Б. – І місце.

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (16-23 років)

Михайлова Лариса, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. – ІІІ місце;

Школа Ігор, вихованець гуртка «Поглиблене вивчення біології», Павлюченко О.Б. – І місце.

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років)

Бекреньов Роман, вихованець гуртка «Юний біолог», керівник Харламова Л.М. – ІІ місце;

Шурукіна Руслана, вихованка гуртка «Оздоровча гімнастика», керівник Соловей С. І.– ІІІ місце.

Фінальний етап Всеукраїнського екологічного конкурсу наукових проектів з охорони довкілля «DreamECO» у 2019 році

Михайлова Лариса, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. – переможець, спеціальний приз журі

Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір»

Вострикова Єва, вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Щербакова З. Г. – ІІ місце

VІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів (м.Черкаси)

Команда ЦЕНТУМ, вихованці гуртка «Жива планета», керівник Гончаренко А.В. – ІІ місце

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

Вострикова Єва, вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Щербакова З. Г. – І місце;

Токарєва Єлизавета, вихованка гуртка «Народні умільці», керівник Токарєва С. П. – ІІІ місце;

Корж Ольга, вихованка гуртка «Бісероплетіння», керівник Щербакова З. Г. – ІІ місце;

Гоженко Вероніка, вихованка гуртка «Художня творчість», керівник Авраменко Л.С. – ІІІ місце

Обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини»

Гальменко Тимофій, вихованець гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – ІІІ місце

Бакляк Артем, вихованець гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – ІІІ місце;

Вострікова Єва, вихованка гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – ІІ місце;

Обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі» (народна іграшка)

Нестеренко Катерина, вихованка гуртка «Український сувенір»,керівник Фоменко Н.А. – І місце;

Нілова Катерина, вихованка гуртка «Український сувенір»,керівник Фоменко Н.А. – ІІ місце

Обласний фестиваль юних майстрів вишивки «Веселка творчості»

Корж Ольга, вихованка гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – ІІІ місце

Обласний конкурс дерев-родоводів сімей «Нехай завжди квітує дерево родинне»

Базін Володимир, вихованець школи раннього творчого розвитку дитини «Журавлик», керівник Івашина Н.М. – ІІ місце. 

Досягнення вихованців за 2018 рік

 Всеукраїнська природоохоронна акція «Ліси для нащадків», 

Майорова Валерія, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. - І місце

Всеукраїнська природоохоронна акція «Припутень - птах 2018 року»,

Грамотіна Софія, вихованка гуртка «Знавці природи», керівник Бондар О. В. – І місце;

Волік Катерина, вихованка гуртка «Знавці природи», керівник Бондар О. В. – І місце;

Лебедь Марічка, вихованка гуртка «Знавці природи», керівник Бондар О. В. – І місце

Всеукраїнський конкурс-огляд внутрішнього озеленення приміщень навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин»,

Швидун Анастасія, Король Катерина, вихованки гуртка «Світ природи», керівник Акіменко В. М. - ІІ місце

Всеукраїнська трудова акція «Парад квітів біля школи»,

Камчатна Дар’я, вихованка гуртка «Друзі природи», керівник Лазня Т. Є. – ІІІ місце

Всеукраїнська трудова акція «Дослідницький марафон»,

 Дубініна Софія, вихованка гуртка «Основи кактусівництва», керівник Дубініна С.Б. – ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс на кращу НДЗД,

Семченко Карина, відділ квітникарства керівник Люльченко М. В.  – ІІ місце

Всеукраїнський конкурс-огляд «Дивовижна теплиця»,

Яременко Єгор, вихованець гуртка «Фітодизайн», керівник Іванова Т. О. – ІІІ місце

Всеукраїнська трудова акція «Кролик»,

Ковбасенко Любов, вихованка гуртка «Свійські тварини», керівник Кужель Г. І. – ІІ місце 

Всеукраїнська природоохоронна акція «Годівничка»,

Вихованці гуртка «Жива планета», керівник Гончаренко А. В. – ІІ місце

Всеукраїнський VI експедиційно-польовий збір команд юних зоологів (Харків),

Бекреньов Роман, Ковбасенко Любов, Шевченко Софія, вихованці гуртка «Жива планета», керівник Гончаренко А. В. – ІІ, ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс досягнень юних зоологів і тваринників,

Бекреньов Роман, вихованець гуртка «Жива планета», керівник Гончаренко А. В. – ІІІ місце;

Колосок Аліна, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. – ІІІ місце

Всеукраїнський форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи»,

Колосок Аліна, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Гримайло Т. С. – ІІ місце;

Михайлова Лариса, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. – ІІ місце

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму,

Панченко Ігор, вихованець гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник Боровик В. М. – І місце;

 Веклич Павло, вихованець гуртка «Загальна біологія з основами дослідництва», керівник Вертель В. В.– ІІІ місце;   

Шкумат Марина, вихованка гуртка «Загальна біологія з основами дослідництва», керівник Вертель В. В. – ІІ місце;

Ковбасенко Любов, вихованка гуртка «Свійські тварини», керівник Кужель Г. І. – ІІ місце

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

Бекреньов Роман, вихованець гуртка «Жива планета», керівник Гончаренко А. В. – ІІІ місце

 

Всеукраїнська трудова акція «Юннатівський зеленбуд»,

вихованці гуртка «Екологічна агітбригада», керівник Бур’ян О. М., – ІІІ місце

 

Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»,

Яременко Єгор, вихованець гуртка «Фітодизайн», керівник Іванова Т. О. – ІІІ місце

Всеукраїнська екологічна олімпіада «DreamEco»,

Панченко Ігор, вихованець гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник Боровик В. М. – ІІ місце

 

Обласний етап Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»(номінація «Найкращий організатор біологічних свят»),

Вихованці гуртка «Юні лісівники», керівники Бур’ян О. М., Гримайло Т. С. – І місце

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»,

Клименко Владилава, вихованка гуртка «Жива планета», керівник Гончаренко А. В. – ІІ місце

Обласний етап Всеукраїнської акції «День юного натураліста в Україні»

Біологічний відділ, 200 вихованців, керівник Нікуліна В. І. –І місце

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»,

Шурукіна Руслана, вихованка гуртка «Оздоровча гімнастика», керівник Соловей С. І.– І місце;

Пархоменко Андрій, вихованець гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – І місце;

Рибалко Андрій, вихованець гуртка «Жива планета», керівник Гончаренко А. В. – І місце;

Дежурна Марія, вихованка гуртка «Фітодизайн», керівник Іванова Т. О. – ІІІ місце

 Обласний етап Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу «Біощит»,

Сухіненко Олена, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Гримайло Т.С. – І місце

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів,

Барінова Анастасія, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В.– ІІІ місце

Обласний етап ХІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців»,

Лук’яненко Лілія, вихованка гуртка «Дитина і довкілля», керівник Бур’ян О.М. – ІІІ місце;

Ярова Софія , вихованка гуртка «Дитина і довкілля», керівник Бур’ян О.М. – ІІ місце

 

Обласний екологічний форум «Природа – національне багатство України»,

Бекреньов Роман, вихованець гуртка «Жива планета», керівник Гончаренко А. В. –ІІ місце

 

Обласний зліт учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти,

вихованці учнівського лісництва «Паросток», керівники Ніколенко С.В., Гримайло вихованці Т.С. – І місце;

Михайлова Лариса, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С.В.– І місце;

Колосок Аліна, вихованка гуртка гуртка «Юні лісівники», керівник Гримайло Т.С.– ІІ місце

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»,

Вострикова Єва, вихованка гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З. Г. – І місце;

Токарєв Артем, вихованець гуртка «Краса і здоров’я», керівник Токарєва С. П. – І місце

Обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини»,

Бакляк Артем, вихованець гуртка «Декоративна творчість», керівник Щербакова З.Г. – ІІ місце      

Досягнення вихованців за 2017 рік

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (16-23 років):

Ширшонкова Анна, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. - І місце

Чімирис Юлія, вихованка гуртка «Загальна біологія з основами дослідництва», керівник Вертель В. В. - ІІІ місце

Куст Владислава, вихованка гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник Павлюченко О. Б. - ІІ місце

Красуля Станіслав, вихованець гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник Боровик В. М. - ІІ місце

Всеукраїнський конкурс досягнень юних зоологів і тваринників:

Куст Владислава, вихованка гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник Павлюченко О. Б. - ІІ місце

Бекреньов Роман, вихованець гуртка «Природа навколо нас», керівник Василенко В. О. - ІІІ місце

Красуля Станіслав, вихованець гуртка «Поглиблене вивчення біології», керівник - Боровик В. М. - ІІІ місце

Всеукраїнська виставка-конкурсу «Український сувенір»

Карпенко Каріна, вихованка гуртка «Художня творчість», керівник Сидоренко Л. О. - І місце

Всеукраїнська екологічна олімпіада «Drеаm EСО»

Колосок Аліна, вихованка гуртка «Юні лісівники», керівник Ніколенко С. В. - ІІІ місце

Дубініна Софія, вихованка гуртка «Основи кактусівництва», керівник Дубініна С. Б. - І місце