Неділя, 17.10.2021, 09:55

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Ми на Google Карті
Головна » 2016 » Грудень » 09

Педагоги ЦЕНУМ 08.12 2016 року відвідали постійний семінар на тему «Компетентніснийпідхід у позашкільнійосвіті». У план роботи входили наступні питання: «Вивчення та аналіз педагогічного досвіду з проблеми дослідно-експериментальної роботи«Формування життєвої компетентності вихованців у позашкільному навчальному закладі – Школі сприяння здоров’ю» та «До проблеми реалізації дидактичного  принципу наочності на заняттяхгуртка». Педагогічний колектив прослухав ґрунтовні доповіді із означених питань та обговорив нагальні проблеми навчально-виховного процесу у світлі поданих тем.

Актуалізуючи власне ставлення до ситуації на сході країни, для особистої підтримки воїнів АТО, в переддень новорічно-різдвяних святкувань, учасники семінару виготовили святкового янгола. Мотані янголи будуть передані волонтерам для відправлення їх до адресатів. Хочеться, щоб кожний захисник рідної землі відчував підтримку із мирного життя і тепло наших сердець.

Категорія: Події закладу | Переглядів: 268 | Додав: centum | Дата: 09.12.2016

Сучасний світ відкриває перед нами великі можливості, ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю, лише здорова людина приносить користь суспільству.

Але, на превеликий жаль, разом з прогресом на планеті впевненою ходою крокує жахлива велика проблема, яка загрожує існуванню всього людства – це чума ХХІ-го століття – СНІД.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Це повинен знати кожен і усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і близьких від цієї страшної інфекції. Тому в ЦЕНТУМ з 28.11.2016 по 04.12.2016 проходив тиждень профілактики ВІЛ/СНІДу «Взаємопорозуміння з ВІЛ-позитивними».

У рамках тижня були проведені заходи, які сприяли підвищенню рівня обізнаності вихованців зі специфікою профілактики одного з найнебезпечніших захворювань сучасності ВІЛ/СНІДу, приверненню уваги до здорового способу життя, безпечної поведінки, а також виробленню активної життєвої позиції учнівської молоді. Це акція «Цінуймо кожну мить життя», тренінг «Молодь проти СНІДу», виховні години «Скажемо СНІДу – ні!», «Я і моє здоров'я».

Вихованці гуртків «Український сувенір» (керівник гуртка Фоменко Н. А.), «Фітодизайн» (керівник гуртка Іванова Т. О.), «Жива планета» (керівник гуртка Гончаренко А. В.) взяли активну участь у конкурсі малюнків «Ми обираємо життя». Діти проявили т ... Читати далі »

Категорія: Події закладу | Переглядів: 251 | Додав: centum | Дата: 09.12.2016

 З 21.11.2016 по 27.11.2016 у закладі проходив тиждень толерантності «На доброму серці тримається світ».

Упродовж тижня робота психологічної служби закладу була спрямована на реалізації принципів толерантності в суспільстві, поваги до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу та розкриття творчого потенціалу дітей з ознаками обдарованості.

У рамках тижня проведені: інформаційна хвилинка «Що таке толерантність», виховна година «Поспішаймо творити добро», конкурс колажів «Толерантність у нашому житті», гра з розвитку толерантності «Давайте створимо казку», в якій наймолодші вихованці закладу вчилися доброзичливості, співчуття, толерантним стосункам.

Діти охоче брали участь у різних заходах і отримали позитивний заряд емоцій.

Завершальним етапом тижня було нагородження грамотами за активну участь у конкурсі колажів «Толерантність у нашому житті»:

  • Мороз Марію, вихованку гуртка «Знавці природи» (керівник гуртка Бондар О. В.);
  • Антонову Катерину, вихованку гуртка «Знавці природи» (керівник гуртка Бондар О. В.);
  • вихованців гуртка «Краса і здоров’я» (керівник Токарєва С. П.);
  • Сайко Анастасію, Новак Софію, вихованок гуртка «Український сувенір» (керівник гуртка Фоменко Н. А.).

... Читати далі »

Категорія: Події закладу | Переглядів: 508 | Додав: centum | Дата: 09.12.2016