Вівторок, 27.07.2021, 21:16

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Ми на Google Карті
Головна » 2020 » Червень » 4 » 5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища
13:44
5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Ця дата – одна з найважливіших подій екологічного календаря – була започаткована Генеральною асамблеєю ООН 15 грудня 1972 року і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.

Всесвітній день охорони навколишнього середовища є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля, а також стимулювати інтерес громадськості до природоохоронних питань і відповідних дій по охороні довкілля.

ЦЕНТУМ щорічно долучається до відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища. Що ми пропонуємо? Бути активними і небайдужими. Щоденними простими вчинками кожної людини можна зекономити багато природних ресурсів.

Вихованцям, їх батькам, педагогам закладу та всім небайдужим  пропонуємо долучитися до онлайн-messege «Живи у злагоді з природою», адже допомога у розповсюдженні інформації через інтернет відіграє чималу роль.

Ми розпочинаємо онлайн-івент «Обіцянки Землі». Пропонуємо дітям дати обіцянку робити певні речі  задля збереження довкілля, наприклад: «Я буду вимикати світло, коли виходжу з кімнати», «Буду користуватися багаторазовими торбами, а не пластиковими пакетами» і таке інше. Розмістіть біля обіцянок відтиск своєї долоні або фото, адже так відчуватиметься більша відповідальність при її виконанні.

А тих, хто не може прожити і дня без творчості, із своїми роботами запрошуємо стати частинкою арт-мозаїки «Енергозбереження від А до Я». Малюнки, вироби з паперу, природних чи використаних матеріалів, тканини… Фантазії немає меж!

Підбиття підсумків заходів до Всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища відбудеться 10 червня. Автори найкращих робіт будуть нагороджені грамотами ЦЕНТУМ.

А як Ви допомагаєте планеті?

 

Умови проведення

заходів до Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища

Заходи до Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища проводяться з 4 по 10 червня 2020 року:

  • онлайн-messege «Живи у злагоді з природою»,
  • онлайн-івент «Обіцянки Землі»,
  • арт-мозаїка «Енергозбереження від А до Я» (заочна виставка-конкурс творчих робіт дітей та педагогів).

 

Вимоги до оформлення матеріалів арт-мозаїки «Енергозбереження від А до Я» (заочної виставки-конкурсу творчих робіт дітей та педагогів).

 

Тема робіт – збереження енергії та ресурсів. Роботи можуть бути виготовлені у будь-якій техніці: малюнки, вироби з паперу, природних чи уживаних матеріалів, вироби з тканини (аплікації, вишивки…) тощо. Фото робіт відправляйте на е-mail: centum-sumy@ukr.net до 10 червня 2020 року (тема листа: «Арт-мозаїка «Енергозбереження від А до Я»). Фотографії мають бути представлені в цифровому форматі та відповідати таким вимогам:

  • цифровий знімок має бути у форматі JPEG, не менше ніж 1024 пікселів по ширині або по висоті;
  • колаж і комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком корекції кольору та контрасту.

Конкурсні роботи повинні бути виконані індивідуально; мати «візитну картку»: назва роботи, техніка виконання, прізвище, ім’я, вік автора, гурток, керівник гуртка.

Подані матеріали повинні відповідати тематиці конкурсу.

 

Умови проведення онлайн-івенту

 «Обіцянки Землі»

Для участі в онлайн-івенті необхідно надіслати до 10 червня 2020 року на електронну адресу centum-sumy@ukr.net (тема листа: «Обіцянки Землі») фотографії, на яких зображено на форматі А-4 білого або кольорового паперу відтиск долоні учасника або його фото, написано прізвище, ім’я, вік дитини та написана обіцянка робити певні речі задля збереження довкілля, наприклад: «Я буду вимикати світло, коли виходжу з кімнати», «Буду користуватися багаторазовими торбами, а не пластиковими пакетами» і таке інше.

Фотографії мають бути представлені в цифровому форматі та відповідати таким вимогам:

  • цифровий знімок має бути у форматі JPEG, не менше ніж 1024 пікселів по ширині або по висоті;
  • колаж і комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком корекції кольору та контрасту.

            З надісланих фотографій буде створена інтерактивна стіна в ЦЕНТУМ.

Категорія: Події закладу | Переглядів: 178 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0