Вівторок, 27.07.2021, 22:00

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Ми на Google Карті
Головна » 2017 » Травень » 24 » Формування життєвої компетентності вихованців – пріоритетний напрям роботи ЦЕНТУМ
23:26
Формування життєвої компетентності вихованців – пріоритетний напрям роботи ЦЕНТУМ

У національній педагогіці все більше уваги приділяється формуванню особистості, здатної в умовах сучасного життя діяти адекватно, вміти застосовувати набуті знання і досвід у нових умовах. Не є виключенням і дошкільна освіта, основна мета якої – забезпечення сприятливих умов для становлення життєвої компетентності дитини, формування в неї базису особистісної культури, реалізації свого особистісного потенціалу.

Саме тому в Сумському міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 17 травня 2017 року проведено засідання обласного методичного об’єднання педагогів, які працюють з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку з теми «Формування життєвої компетентності у вихованців дошкільного віку».

Директор ЦЕНТУМ Харламова Л. М. презентувала досвід роботи дослідно-експериментального закладу всеукраїнського рівня з теми «Формування життєвої компетентності вихованців в умовах позашкільного навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю». Про сутність поняття «життєва компетентність особистості», показники та рівні сформованості життєвої компетентності дитини дошкільного віку розповіла Міготіна Л. Г., методист школи раннього розвитку дитини «Журавлик».

Під час практичної частини учасники заходу відвідали заняття з англійської мови з теми «Подорож англомовними країнами», який провела керівник гуртка Івашина Н. М. У ході заняття вихованці продемонстрували вміння здійснювати іншомовне спілкування в рамках засвоєного навчального матеріалу відповідно до певної життєвої ситуації.

Для учасників методоб’єднання на базі музеїв хліба та краєзнавчо-етнографічного методисти Мельник С.П. та Ширшонкова О.В. провели інтерактивну гру «Вивчаємо традиції рідного краю», під час якої педагоги виконували різноманітні завдання з вивчення та використання експонатів музеїв.

Підсумок роботи методичного обʼєднання підвели за круглим столом. Педагоги закладу отримали позитивні відгуки від колег.

  

Категорія: Події закладу | Переглядів: 225 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0