Субота, 31.07.2021, 12:02

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Ми на Google Карті
Головна » 2014 » Квітень » 25 » ІV міський екологічний конгрес «Краса Землі У твоїх руках»
14:29
ІV міський екологічний конгрес «Краса Землі У твоїх руках»

Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 03.03.2014 року № 127 «Про проведення ІV міського екологічного конгресу «Краса Землі у твоїх руках»,  з метою активізації екологічного руху в місті, залучення учнівської молоді до активної природоохоронної діяльності, вивчення стану довкілля та пошуку шляхів його поліпшення на базі Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 23.04.2014 року проведено ІV міський екологічний конгрес «Краса Землі у твоїх руках».

Активними учасниками конгресу стали КУ ССШ №№ 1, 2,  7, 9, 10, 17, 25, 29, КУ ЗОШ №№ 4, 5, 6, 8, 12, 15, 20, 21, 22, 23, 27, КУ В.-Піщанська ЗОШ та  КЗ ЦЕНТУМ. Результати пошуково-дослідницької роботи в екологічній, краєзнавчій, природоохоронній, моніторинговій діяльності школярі представили на науково-практичній конференції, під час якої працювало три секції: «Краєзнавство», «Антропогенний вплив на довкілля», «Біорізноманіття та його збереження». Педагоги працювали за круглим столом з проблеми «Сучасні підходи до формування екологічно розвиненої особистості в креативному освітньому соціумі».

Грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради нагороджені переможці конкурсу у секції «Краєзнавство»:

за зайняте І місце:

Свистельник Юлія, учениця 11-Б класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 (керівник Біліченко Марина Владиславівна);

за зайняте ІІ місце:

Дубовик Сергій, учень  11-Б класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 (керівники Пилипенко Олена Владиславівна, Клочко Вікторія Анатоліївна);

за зайняте ІІІ місце:

Майборода Ольга, учениця 9-Б класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа № 12 (керівник Турчина Інна Миколаївна).

у секції «Антропогенний вплив на довкілля»:

за зайняте І місце:

Малєганова Анастасія, учениця 10-Б класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 (керівник Кубрак Надія Володимирівна);

за зайняте ІІ місце:

Федорченко Анастасія, учениця 11-А класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 (керівник Мільченко Світлана Володимирівна);

за зайняте ІІІ місце:

Бура Юлія, Сурган Ярослава, учениці 10-А класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 (керівник Деревʼянко Юлія Олександрівна);

у секції «Біорізноманіття та його збереження»:

за зайняте І місце:

Вострікова Елеонора, учениця 8-Г класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 (керівник Булат Тетяна Вʼячеславівна);

за зайняте ІІ місце:

Чубур Вікторія, учениця 11-В класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9 (керівник Пластюк Алла Іванівна);

за зайняте ІІІ місце:

Чуприна Артем, учень 11-Б класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 (керівник Кобзар Оксана Вікторівна).

Категорія: Події закладу | Переглядів: 448 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0