Вівторок, 27.07.2021, 22:30

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Ми на Google Карті
Головна » 2018 » Листопад » 21 » Ми різні і в цьому наш скарб, ми разом – у цьому наша сила
12:34
Ми різні і в цьому наш скарб, ми разом – у цьому наша сила

Толерантність є нормою сучасного цивілізованого світу. Сьогодні поняття толерантності має високе і широке визнання на офіційному рівні. Це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур, форм вираження та самовиявлення людської особистості. Як відомо, формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування, свобода думки, совісті й переконань. Саме тому з 12.11.2017 по 18.11.2017 у закладі проходив тиждень толерантності «Ми різні і в цьому наш скарб, ми разом – у цьому наша сила».

У рамках тижня проведені заходи, що сприяли формуванню загальнолюдських моральних цінностей, пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього процесу. Тиждень толерантності розпочався з інформаційної хвилинки «Що таке толерантність?», де учні підвищили рівень обізнаності з даного поняття. А під час анкетування вихованців основного рівня навчання, діти визначили свій рівень толерантності на даний момент. Керівниками гуртків проведена виховна година «Дорогою добра», година спілкування «Милосердя у житті», бесіда «Толерантним бути модно», організовано перегляд відеороликів про толерантність, щоб кожен учень зрозумів, що від кожного з нас залежить атмосфера та відносини у колективі.

Під час тижня практичним психологом Кущ Ю. О. проведено заняття з елементами тренінгу для батьків «Батьківська любов», що сприяло становленню батьківської компетентності шляхом усвідомлення і осмислення механізмів діалогічного спілкування та формування вмінь і навичок конструктивної взаємодії з дітьми в родині.

Також працювала поштова скринька «Я хочу тобі подякувати за те, що…», де учасники надсилали листи з подякою за добрі вчинки, турботливе ставлення, підтримку. Велику зацікавленість викликала акція «Емблема толерантності», де вихованці різного віку проявили творчість та створили емблеми толерантності. Із задоволенням вихованці гуртка «Абетка здоровʼя» залучилися до акції «Паркан ввічливих слів», згадали та записали слова, які відповідають ввічливості.

У рамках тижня працювала благочинна акція «Зроби їх світ барвистим» за ініціативою ради лідерів учнівського самоврядування, де всі бажаючі приносили книги та журнали для дітей Сумського дитячого будинку. Тиждень толерантності завершився створенням колажів «Проявляй толерантність кожного дня» під час проведення виховних годин.

Усі учасники освітнього процесу були активними та мали змогу здобути досвід ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки.

  

Категорія: Події закладу | Переглядів: 215 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0