Субота, 04.12.2021, 06:46

Меню сайту
Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Ми на Google Карті

Головна » 2019 » Листопад » 19 » Ми різні і в цьому наш скарб, ми разом – в цьому наша сила
13:54
Ми різні і в цьому наш скарб, ми разом – в цьому наша сила

Головне призначення людини на землі – творити добро та жити для людей. Мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями – це толерантність. З метою формування у вихованців загальнолюдських моральних цінностей, пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов з 11.11.2019 по 17.11.2019 у закладі проходивтиждень толерантності«Ми різні і в цьому наш скарб, ми разом – в цьому наша сила».

Тому у рамках тижня проведені заходи, що сприялиформуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки вихованців.

Тиждень розпочався з хвилинки позитиву «Комплімент кожному», де учасники освітнього процесу мали змогу покращити настрій, отримавши приємний комплімент. Було проведенезаняття з елементами арт-терапії «Чудеса на піску» для вихованців початкового рівня. Гра з піском дала можливість позбутися психологічних проблем за допомогою перенесення їх назовні, у світ фантазій, формування відчуття контролю над своїми внутрішніми почуттями і мотивами.

Практичним психологом проведенірозвивальні заняття «Проявляй толерантність кожного дня».Учнівчилися розуміти, що від їхньої поведінки, ставлення один до одного, залежить мир і спокій нашої країни. Також працювала скринька довіри «Я хочу тобі подякувати за те, що…», в якій активну участь взяли вихованці основного рівня навчання. Учасники надсилали листи з подякою за добрі вчинки, турботливе ставлення, підтримку. Велику зацікавленість викликала колективна вправа «Долоньки толерантності». Вихованці писали побажання, чарівні слова на паперових долоньках і об’єднували їх в єдину композицію в знак толерантності. Для всіх учасників освітнього процесу була проведена акція «Толерантність у висловах». Особливо активними виявилися педагоги, які розміщували вислови відомих людейпро толерантність. Керівниками гуртків на заняттях були проведені ігри на розвиток толерантності. В кінці тижня була оформлена фотовиставка «Ось яка вона справжня дружба».

Усі учасники освітнього процесу зрозуміли, що толерантність закладається як доброзичливість, як інтерес до розбіжності, уміння бачити і переживати свою схожість з іншими людьми.Тому тиждень толерантності проведено активно, цікаво та плідно.

    

Категорія: Події закладу | Переглядів: 153 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0