Субота, 31.07.2021, 11:06

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Ми на Google Карті
Головна » 2014 » Березень » 25 » Мій рідний край, моя земля
01:02
Мій рідний край, моя земля

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля»

У напрямку «Природоохорона робота та екологія»:

І місце – вихованців еколого-натуралістичного гуртка комунальної установи Сумська загальноосвітня школа № 6 (керівник Співак Тетяна Володимирівна);

ІІ місце - Балим Тетяну, Чубур Вікторію, вихованок секції екології НТУ «Паростки надії» комунальної  установи  Сумська спеціалізована школа № 9 (керівник Пластюк Алла Іванівна);

ІІ місце – Кудрявцеву Анну, Середу Дар’ю, Ярмак Марію, Берцюх Анастасію, учениць комунальної установи Сумська загальноосвітня школа № 18 (керівник Іванова Марія Дмитрівна);

ІІІ місце – учнів 7-9 класів комунальної установи Сумська загальноосвітня школа № 5 (керівник Несторенко Зоя Олексіївна);

ІІІ місце – Вольвач Катерину, Заболотну Віру, Гріценко Олексія, Благодира Олександра, учнів 8-БХ класу комунальної  установи  Сумська спеціалізована школа  № 10 (керівники Кудояр Тетяна Іванівна, Гайдай Олена Миколаївна);

Гран-прі конкурсу отримали вихованці гуртка «Екологічна агітбригада» комунального закладу Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Бур’ян Олена Миколаївна);

У напрямку «Експериментальна робота з біології, продуктивна праця і дослідницька робота в галузі сільського і лісового господарства»:

 І місце – вихованців еколого-натуралістичного гуртка 7-А класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа № 13 (керівник Лазоренко Олена Віталіївна)

ІІ місце – Лебединець Каріну, Багу Каріну, Гранобой Марію, Шовкун Інну, учениць комунальної  установи  Сумська спеціалізована школа № 8 (керівник  Лебединець Наталія Іванівна);

ІІ місце – учнів 4-х класів комунальної  установи  Сумська спеціалізована школа № 1 (керівник Ярова Ніна Олександрівна);

ІІІ місце – вихованців гуртка «Еколог» комунальної  установи  Сумська спеціалізована школа № 9 (керівник Міцура Олена Миколаївна);

ІІІ місце – Снагощенко Олесю, Туманову Анну, учениць 9-А класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа № 23  (керівник Кисла Олена Олександрівна); 

ІІІ місце – учнів 7-В класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа № 15 (керівник Сеник Марина Михайлівна).

Категорія: Події закладу | Переглядів: 408 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0