Субота, 31.07.2021, 11:34

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Ми на Google Карті
Головна » 2014 » Березень » 31 » Моя Батьківщина – Україна
21:04
Моя Батьківщина – Україна

        Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 05.11.2013 № 918 «Про міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини 20 березня 2014 року проведено міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

У експедиції взяли участь пошукові загони та окремі учні наступних навчальних закладів міста: КУ ССШ №№ 2, 7, 10, 17, 25, 29, КУ ЗОШ №№ 4, 5, 6, 12, 15, 18, 23 та КЗ Сумський міський ЦЕНТУМ. На конкурс подано 32 роботи. У напрямі «Духовна спадщина мого роду» переможцями стали:

І місце -  вихованка гуртка «Юні лісівники» комунального закладу Сумського міського ЦЕНТУМ Щербак Надія (керівник Дудко Катерина Іванівна);

у напрямі «Козацькому роду нема переводу»:

І місце - учень 11-Б класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Цьоменко Денис (керівник Зінченко Світлана Миколаївна);

у напрямі «Із батьківської криниці»:

І місце -  учениці 6-Б класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Казбан Аліна та Нештенко Яна (керівник Чмеленко Віта Володимирівна);

ІІ місце -  учениця 6-А класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Глуходід Марія (керівник Цимбал Тетяна Володимирівна);

у напрямі «З попелу забуття»:

І місце - учні клубу «Пошук» комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 (керівник Бондаренко Олена Миколаївна);

ІІ місце - учень 11-А класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Панченко Олександр (керівник Кулібаба Ольга Іванівна);
учениця 11-ЛГ комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 Довгополова Ірина (керівники Оліцький В’ячеслав Олександрович та Папалуца Альона Ігорівна);

у напрямі «Геологічними стежками України»:

І місце - учениця 11-А класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Свистельник Юлія (керівник Біліченко Марина В’ячеславівна);

у напрямі «Географія рідного краю»:

І місце - учениця 11-Б класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Гриценко Євгенія (керівник Філатова Світлана Юріївна);

ІІ місце - учениці 8-А класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Гуцова Аліна та Великодна Христина (керівник Сологуб Лариса Вікторівна);

ІІІ місце - учні 3-4 класів комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 (керівники Світенко Галина Миколаївна, Решетниченко Світлана Олексіївна, Заведенко Ольга Федорівна);

Вітаємо переможців!

Категорія: Події закладу | Переглядів: 467 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0