Субота, 25.09.2021, 21:18

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Ми на Google Карті
Головна » 2020 » Жовтень » 30 » Підсумки міського освітнього проєкту «Пташиний дивограй»
16:05
Підсумки міського освітнього проєкту «Пташиний дивограй»

​​​​​​На виконання Програми охорони навколишнього природного середовища м. Суми на 2019-2021 роки протягом вересня-жовтня 2020 року в закладах дошкільної освіти реалізовувався міський освітній проєкт «Пташиний дивограй»: здійснювалась робота по ознайомленню з видовим різноманіттям місцевої орнітофауни; проводились спостереження за птахами та їх підгодівля.

Методисти Комунального закладу Сумської міської ради – Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді надавали методичну допомогу закладам освіти по реалізації міського проєкту, підсумки якого підведені 28.10.2020.

У заході брало участь 32 заклади дошкільної освіти. На розгляд журі подано 32 конкурсні роботи (проєкти, розроблені в закладах, звіти по їх реалізації) та 47 годівничок і штучних будиночків.

За звітними матеріалами визначено переможців проєкту:

І місце – ДНЗ (ясла-садок) №16 «Сонечко» (завідувач Щербакова І. В.);

ІІ місце – ДНЗ (ясла-садок) №7 «Попелюшка» (завідувач Піддубна Т. І.);

ДНЗ (ясла-садок) №40 «Дельфін» (завідувач Решетнік В. Л.);

ІІІ місце – НВК «ЗОШ І ступеня –ДНЗ №9 «Веснянка» (завідувач Москаленко Л. М.);

ДНЗ (центр розвитку дитини) №18 «Зірниця» (завідувач Шевич К. В.);

ДНЗ (центр розвитку дитини) №28 «Зірниця» (завідувач Солодовник О. О.).

Вітаємо переможців!

У заході брало участь 32 заклади дошкільної освіти. На розгляд журі подано 32 конкурсні роботи (проєкти, розроблені в закладах, звіти по їх реалізації) та 47 годівничок і штучних будиночків.

За звітними матеріалами визначено переможців проєкту:

І місце – ДНЗ (ясла-садок) №16 «Сонечко» (завідувач Щербакова І. В.);

ІІ місце – ДНЗ (ясла-садок) №7 «Попелюшка» (завідувач Піддубна Т. І.);

ДНЗ (ясла-садок) №40 «Дельфін» (завідувач Решетнік В. Л.);

ІІІ місце – НВК «ЗОШ І ступеня –ДНЗ №9 «Веснянка» (завідувач Москаленко Л. М.);

ДНЗ (центр розвитку дитини) №18 «Зірниця» (завідувач Шевич К. В.);

ДНЗ (центр розвитку дитини) №28 «Зірниця» (завідувач Солодовник О. О.).

Вітаємо переможців!

 

Категорія: Події закладу | Переглядів: 74 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0