Субота, 31.07.2021, 10:55

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Ми на Google Карті
Головна » 2019 » Січень » 25 » Підсумкова науково-практична конференція з дослідництва у ЦЕНТУМ
17:40
Підсумкова науково-практична конференція з дослідництва у ЦЕНТУМ

Науково-дослідницька робота, що постійно проводиться у ЦЕНТУМ сприяє стимулюванню інтересу вихованців до вивчення біології, екології, народознавства, краєзнавства. Наявність відповідної матеріальної бази дозволяє організувати поглиблене навчання з використанням об’єктів живої природи, краєзнавчих матеріалів та проводити різноманітні практичні й експериментально-дослідницькі роботи під час освітнього процесу.

Протягом року вихованці різних гуртків виконали 28 науково-дослідницьких робіт, кращі з яких були представлені під час науково-практичної конференції з дослідництва 24 січня 2019 року в ЦЕНТУМ. Учасниками заходу стали кращі вихованці та педагогічні працівники закладу. Оцінювання робіт проводило компетентне журі із числа представників адміністративно-методичного складу.

Залучення вихованців до пошуково-дослідницької діяльності сприяло підвищенню рівня сформованості їх життєвої компетентності як дослідників, стимулювало до поглибленого вивчення наукових дисциплін, забезпечило налагодження творчого спілкування з членами учнівського та педагогічного колективів. Конференція проводилась з метою залучення учнів до результативної участі в конкурсах дослідницьких робіт еколого-натуралістичного та декоративно-ужиткового профілів.

Запропоновані для захисту учнівські дослідження були змістовними та цікавими для вихованців гуртків ЦЕНТУМ. Застосування мультимедійних засобів та презентацій дозволило зробити виступи більш унаочненими. Оголошення доповідей учнями було чітким, лаконічним з дотриманням правил наукового мовлення. Відповіді на запитання, поставлені членами журі та вихованцями, продемонстрували достатню обізнаність у сутності виконаних досліджень, чітке бачення перспектив використання отриманих результатів.

Підбиваючи підсумки конференції, заступник директора з навчально-виховної роботи Прохненко В. Г. відзначила належний рівень підготовки дослідників-доповідачів та нагородила учасників конференції грамотами.

  

Категорія: Події закладу | Переглядів: 155 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0