Четвер, 06.08.2020, 16:58

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Ми на Google Карті
Головна » 2020 » Лютий » 21 » Пишаємось переможцями-дослідниками!
16:11
Пишаємось переможцями-дослідниками!

«Всюди досліджуйте всечасно, що єсть велике і прекрасне, чого іще не бачив світ» – слова, що належать людині, яка здійснила багато чудових і необхідних відкриттів ще на початку 18 сторіччя, видатному природодосліднику М. В. Ломоносову, є актуальними і в наш час.

Своїми відкриттями це підтверджують вихованці Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, презентуючи власний досвід проведення дослідницько-експериментальних робіт у місті Києві.

З 18 по 20 лютого 2020 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проводились Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників та Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, мета яких – підтримати дослідницько-експериментальну діяльність учнів та розкрити їх науковий потенціал. Наш заклад на цих конкурсах гідно представили 6 вихованців, які зайняли почесні призові місця.

Під час проведення фінального етапу Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників І місце виборов Самойленко Нікіта, вихованець гуртка «Поглиблене вивчення біології» (керівник Вертель В. В.) з роботою «Макрофауна крейдових відкладів проектованого загальногеологічного заказника місцевого значення «Грунівська крейда»;

ІІІ місце посіли вихованці гуртка «Жива планета» Бекреньов Роман (керівник Нікуліна В. І.) з роботою «Особливості регенерації зябер Аксолотля в умовах куточка живої природи» та Рибалко Андрій (керівник Гончаренко А. В.) з дослідженням «Вплив температури на виведення молодняка мурах-женців у штучних умовах».

На очному етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (16-23 роки) грамоти отримали за:

  • І місце в секції «Прикладна екологія» Школа Ігор, вихованець гуртка «Поглиблене вивчення біології» (керівник Павлюченко О. Б.) з роботою «Перспективи застосування аквапоніки у виробництві вітамінної продукції – Салату сійного листового»;
  • І місце в секції «Науки про землю» – Самойленко Нікіта, вихованець гуртка «Поглиблене вивчення біології» (керівник Вертель В. В.) з роботою «Потенційний загальногеологічний заказник місцевого значення «Грунівська крейда»;
  • ІІІ місце в секції «Біологія» – Любий Андрій, вихованець гуртка «Свійські тварини» (керівник Кужель Г. І.) з роботою «Розмноження качки Мандаринки в неволі в залежності від фактору турбування»;
  • ІІІ місце в секції «Психологія» – Корякіна Катерина, вихованка гуртка «Поглиблене вивчення біології» (керівник Кущ Ю. О.) з роботою «Вплив дидактичних ігор на розвиток зорової пам’яті у дітей старшого дошкільного віку».

Вітаємо переможців та їх керівників! Успіхів і наснаги вам!

 

   

Категорія: Події закладу | Переглядів: 164 | Додав: centum | Рейтинг: 3.0/1