Вівторок, 07.12.2021, 18:53

Меню сайту
Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Грудень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Ми на Google Карті

Головна » Події закладу

Вихованці та педагоги ЦЕНТУМ є активними учасниками благодійних акцій, марафонів, ярмарків. Так 7 вересня 2016 року в рамках Дня відкритих дверей у закладі було організовано та проведено благодійну акцію «Допоможи воїну». Під час акції учасниками заходу було зібрано кошти (1835 грн.) та перераховано їх Роживцю Євгену, учаснику бойових дій на сході України, що потребував допомоги на лікування.

Нещодавно Євген завітав до ЦЕНТУМ, щоб подякувати дітям за надану матеріальну допомогу, а діти в свою чергу зустріли його з вітальними віршами, подарунками, виготовленими власними руками, малюнками та листами.

З теплом у серці пройшла зустріч, яка запам’ятається її учасникам на все життя!

Категорія: Події закладу | Переглядів: 272 | Додав: centum | Дата: 20.12.2016

23 листопада 2016 року  в Сумський міський ЦЕНТУМ звернулися представники  Державної служби України з надзвичайних ситуацій з проханням приютити пораненого лебедя-шипуна, знайденого на річці Сумка  у районі центрального ринку. Це дорослий птах, у якого були відсутня частина ноги (цівка) та частина крила. Зараз цей лебідь знаходиться на базі навчально-тваринницької ферми ЦЕНТУМ. Працівниками закладу птаху була надана кваліфікована ветеринарна допомога. На відсутню частину ноги лебедю наділи шкіряний чохол, за допомогою якого птах може ходити.

А 3 грудня 2016 року Товариством захисту тварин був підібраний молодий лебідь-шипун з понівеченим крилом. Цей птах також був привезений до ЦЕНТУМ, де і перебуває нині.

 Без втручання людей ці птахи могли б загинути, їм надана кваліфікована допомога. Тепер вони живуть разом з іншими птахами на нашій навчально-тваринницькій фермі. 

Категорія: Події закладу | Переглядів: 317 | Додав: centum | Дата: 11.12.2016

25.11.2016 року з метою відродження, збереження та розвитку національної культури, традиційних художніх ремесел краю, виховання дітей та молоді на кращих культурно-мистецьких традиціях України у місті відбувся І Відкритий міський фестиваль юних майстрів народного мистецтва «Сумські візерунки».

У фестивалі взяли участь і вихованці ЦЕНТУМ, які представили на розгляд журі домашні роботи з писанкарства та витинанки.

Під час другого очного етапу фестивалю конкурсанти протягом трьох годин виконували конкурсне завдання в номінаціях: «Писанкарство» та «Витинанка».

Учасники фестивалю мали можливість поспілкуватися з відомими народними майстрами, художниками, мистецтвознавцями, а для педагогів-наставників проведені майстер-класи з художнього розпису на склі та техніки ебру.

Від закладу свої роботи представили Авраменко Ксенія (13 років) вихованка гуртка «Декоративна творчість» (керівник Щербакова З. Г.) та Сайко Анастасія (15 років) вихованка гуртка «Український сувенір» (керівник Фоменко Н. А.)

За підсумками журі Авраменко Ксенія посіла ІІ місце в номінації «Вит ... Читати далі »

Категорія: Події закладу | Переглядів: 302 | Додав: centum | Дата: 11.12.2016

24.11.2016 року відбувся обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі» з напряму «Обробка деревини». Свої роботи представили вихованці гуртка «Різьблення по дереву» керівник Пойда В. М. відділу декоративно-ужиткового мистецтва Чекалезе Анастасія (13 років) та Бурес Дмитро (10 років). Вихованці виконували конкурсні роботи в творчих майстернях.

За підсумками журі Чекалезе Анастасія та Бурес Дмитро отримали перші місця в різних вікових категоріях.

В цей же день 24.11.2016 року були підведені підсумки виставки-конкурсу «Всесвіт очима дитини». Авраменко Ксенія, вихованка гуртка «Декоративна творчість» керівник Щербакова З. Г., отримала стипендію міського голови.

Категорія: Події закладу | Переглядів: 742 | Додав: centum | Дата: 11.12.2016

Педагоги ЦЕНУМ 08.12 2016 року відвідали постійний семінар на тему «Компетентніснийпідхід у позашкільнійосвіті». У план роботи входили наступні питання: «Вивчення та аналіз педагогічного досвіду з проблеми дослідно-експериментальної роботи«Формування життєвої компетентності вихованців у позашкільному навчальному закладі – Школі сприяння здоров’ю» та «До проблеми реалізації дидактичного  принципу наочності на заняттяхгуртка». Педагогічний колектив прослухав ґрунтовні доповіді із означених питань та обговорив нагальні проблеми навчально-виховного процесу у світлі поданих тем.

Актуалізуючи власне ставлення до ситуації на сході країни, для особистої підтримки воїнів АТО, в переддень новорічно-різдвяних святкувань, учасники семінару виготовили святкового янгола. Мотані янголи будуть передані волонтерам для відправлення їх до адресатів. Хочеться, щоб кожний захисник рідної землі відчував підтримку із мирного життя і тепло наших сердець.

Категорія: Події закладу | Переглядів: 276 | Додав: centum | Дата: 09.12.2016

Сучасний світ відкриває перед нами великі можливості, ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю, лише здорова людина приносить користь суспільству.

Але, на превеликий жаль, разом з прогресом на планеті впевненою ходою крокує жахлива велика проблема, яка загрожує існуванню всього людства – це чума ХХІ-го століття – СНІД.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Це повинен знати кожен і усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і близьких від цієї страшної інфекції. Тому в ЦЕНТУМ з 28.11.2016 по 04.12.2016 проходив тиждень профілактики ВІЛ/СНІДу «Взаємопорозуміння з ВІЛ-позитивними».

У рамках тижня були проведені заходи, які сприяли підвищенню рівня обізнаності вихованців зі специфікою профілактики одного з найнебезпечніших захворювань сучасності ВІЛ/СНІДу, приверненню уваги до здорового способу життя, безпечної поведінки, а також виробленню активної життєвої позиції учнівської молоді. Це акція «Цінуймо кожну мить життя», тренінг «Молодь проти СНІДу», виховні години «Скажемо СНІДу – ні!», «Я і моє здоров'я».

Вихованці гуртків «Український сувенір» (керівник гуртка Фоменко Н. А.), «Фітодизайн» (керівник гуртка Іванова Т. О.), «Жива планета» (керівник гуртка Гончаренко А. В.) взяли активну участь у конкурсі малюнків «Ми обираємо життя». Діти проявили т ... Читати далі »

Категорія: Події закладу | Переглядів: 258 | Додав: centum | Дата: 09.12.2016

 З 21.11.2016 по 27.11.2016 у закладі проходив тиждень толерантності «На доброму серці тримається світ».

Упродовж тижня робота психологічної служби закладу була спрямована на реалізації принципів толерантності в суспільстві, поваги до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу та розкриття творчого потенціалу дітей з ознаками обдарованості.

У рамках тижня проведені: інформаційна хвилинка «Що таке толерантність», виховна година «Поспішаймо творити добро», конкурс колажів «Толерантність у нашому житті», гра з розвитку толерантності «Давайте створимо казку», в якій наймолодші вихованці закладу вчилися доброзичливості, співчуття, толерантним стосункам.

Діти охоче брали участь у різних заходах і отримали позитивний заряд емоцій.

Завершальним етапом тижня було нагородження грамотами за активну участь у конкурсі колажів «Толерантність у нашому житті»:

  • Мороз Марію, вихованку гуртка «Знавці природи» (керівник гуртка Бондар О. В.);
  • Антонову Катерину, вихованку гуртка «Знавці природи» (керівник гуртка Бондар О. В.);
  • вихованців гуртка «Краса і здоров’я» (керівник Токарєва С. П.);
  • Сайко Анастасію, Новак Софію, вихованок гуртка «Український сувенір» (керівник гуртка Фоменко Н. А.).

... Читати далі »

Категорія: Події закладу | Переглядів: 512 | Додав: centum | Дата: 09.12.2016

15 - 17 листопада 2016 року команда Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді у складі Веклича Павла і Косенка Андрія, вихованців гуртка «Акваріумне рибництво» (керівник гуртка Вертель Владислав Вікторович), брала участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Мистецтво аквадизайну». На конкурсі було презентовано дизайн біотопного акваріуму  «Аббація та Адріатичне море прекрасні, але Лука і Псел краще».

Відповідно до рішення журі команда закладу нагороджена дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської за  зайняте  ІІ місце.

Керівник команди Вертель  В. В. отримав подяку Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за підготовку команди. Вітаємо переможців та бажаємо їм нових ідей!

Категорія: Події закладу | Переглядів: 306 | Додав: centum | Дата: 30.11.2016

В останні десятиліття у зв'язку із високими темпами науково-технічного прогресу, небувалим розширенням сфер матеріального виробництва вплив людини на природу став особливо значним і великомасштабним. Принципово важливими у такій ситуації є популяризація екологічних знань, їх донесення до широкого загалу, екологічна освіта та виховання молодого покоління. Ці питання широко піднімаються у всьому світі. Освітяни-позашкільники не можуть стояти осторонь цих проблем.

Тому з метою презентації сучасних форм екологічного виховання підростаючого покоління у комунальному закладі Сумської міської ради – Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 17 листопада 2016 року проведено міський семінар методистів позашкільних навчальних закладів з теми «Реалізація сучасних форм екологічної освіти і виховання в позашкільному навчальному закладі».

У ході семінару присутні ознайомились із досвідом роботи педагогів закладу, з різноманітними напрямами екологічного виховання дітей та учнівської молоді міста.  Про організацію навчально-виховного процесу в позашкільних закладах міста у вимірі сучасних педагогічних вимог повідомила методист Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Воропаєвої І.В.

Методист ЦЕНТУМ Ширшонкова О.В. окреслила актуальні та дієві форми екологічної освіти і виховання підростаючого покоління. Бур’ян О.М., завідувач відділу екології та краєзнавства ЦЕНТУМ, презентувала сучасні методи ек ... Читати далі »

Категорія: Події закладу | Переглядів: 358 | Додав: centum | Дата: 22.11.2016

Команда вихованців Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді взяла участь у міському освітньому проекті «Історичні перегони», що пройшов у Сумському палаці дітей та юнацтва  27 жовтня 2016 року.

Вихованці гуртка «Поглиблене вивчення біології» (керівник Боровик В.М.) вибороли почесне І місце у конкурсній програмі.

Вітаємо найкращих і бажаємо нових ідей, наснаги та успіхів!

Категорія: Події закладу | Переглядів: 325 | Додав: centum | Дата: 02.11.2016

« 1 2 ... 41 42 43 44 45 ... 49 50 »