Вівторок, 27.07.2021, 21:26

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Ми на Google Карті
Головна » 2018 » Листопад » 2 » Позашкілля Сумщини: погляд у майбутнє
17:23
Позашкілля Сумщини: погляд у майбутнє

Інноваційна трансформація однієї із важливих ланок освіти – позашкілля обумовила проведення масштабного зібрання – ІV обласного форуму педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Позашкільна освіта Сумщини: сучасні практики, першочергові завдання», який відбувся 30 жовтня 2018 року в Конгрес-центрі Сумського державного університету. У програмі форуму було передбачено висвітлення і розвиток кращих наробок педагогічних колективів закладів позашкільної освіти міста Суми та області.

Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді як один із сучасних перспективних комплексних навчальних закладів позашкільної освіти представив новацію – дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського рівня з теми «Формування життєвої компетентності вихованців у позашкільному навчальному закладі – Школі сприяння здоров’ю». Упроваджуючи її в життя педагогічні працівники закладу впевнені, що саме позашкільна освіта в змозі мобільно реагувати на швидкі зміни в соціумі і діяти в інтересах дитини та її сім’ї, суспільства і держави.

Презентаційні матеріли представлені на тематичній платформі «Позашкілля Сумщини: погляд у майбутнє» є результатом колективної творчої роботи педагогічних працівників закладу. У ЦЕНТУМ визначені перспективи подальшого розвитку, означені мета і основні завдання, які спрямовані на виховання у молоді почуття патріотизму; створенні умов для різнобічного розвитку вихованців; формуванні в учнів свідомого і відповідального ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих тощо. Учасникам форуму презентовано Концепцію розвитку на 2016-2021 роки, яка передбачає счтворення у ЦЕНТУМ Школи життєвої компетентності.

Стартовим майданчиком для реалізації завдань Школи життєвої компетентності є організація сучасного інтерактивного освітнього середовища інноваційного екологічного парку «Академія дитинства».

Основною метою даного проекту є створення еко-парку для вільного відвідування жителями міста Суми та області як інтерактивного освітнього майданчика для дітей та дорослих. На базі інтерактивних майданчиків («Контактний зоопарк», «Міні-ферма», «Аквакомплекс майбутнього», «Дитячий еко-пост», «Місто майстрів», «Теплиця», «Етнографічний музей») планується проведення екскурсій, гурткових занять, майстер-класів, де відвідувачі зможуть безпосередньо спілкуватися з рослинами та тваринами.

ЦЕНТУМ розвивається, осучаснюється, модернізується і функціонує заради наших дітей, тож і авторитет і престиж закладу залежить від того, наскільки ми здатні реалізувати перспективний план у життя.

 

Категорія: Події закладу | Переглядів: 225 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0