Вівторок, 27.07.2021, 21:31

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Ми на Google Карті
Головна » 2015 » Січень » 30 » Школа молодого педагога
17:07
Школа молодого педагога

У центрі уваги молодих педагогів – національно-патріотичне

виховання учнів

 

29 січня 2015 року у Сумському міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулося засідання школи молодого педагога. На розгляд молодих керівників гурткової роботи винесено актуальне питання сьогодення – «Національно-патріотичне виховання учнів у позашкільних навчальних закладах».

За «круглим столом» молоді педагоги разом з наставниками прийшли до висновку, що ефективність патріотичного виховання учнів забезпечується неухильним дотриманням таких провідних принципів: народності й етнізації, гуманізації й демократизації, природовідповідності й культуровідповідності, національної свідомості й українського патріотизму, активності, самодіяльності й творчої ініціативи учнів, гармонізації родинного й суспільного виховання. Керівник школи молодого педагога, методист ЦЕНТУМ, Люльченко Марина Володимирівна особливу увагу звернула на те, що сьогодні педагог, виявляючи національну самосвідомість, має бути не пасивним, а повноправним, відповідальним і активним учасником розв’язання політичних, соціально-економічних, морально-етичних, культурно-освітніх, екологічних проблем та повинен формувати громадянина-патріота, виробляти глибоке розуміння громадянського обов’язку, готовність відповідально ставитись до власного життя та здоров’я.

Досвідчений педагог Фоменко Наталія Анатоліївна поділилась з молодими керівниками гуртків власним досвідом роботи у вихованні підростаючого покоління. Вона ознайомила присутніх із шляхами відродження українських традицій та провела майстер-клас по виготовленню оберегу ляльки-мотанки.

Під час засідання слухачі школи молодого педагога з’ясували, що патріотичне виховання слід реалізовувати як планомірну виховну діяльність, спрямовану на формування в учнів почуття патріотизму, національної самосвідомості й гідності,  дбайливе ставлення до рідної мови, культури, традицій українського народу.

Категорія: Події закладу | Переглядів: 331 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0