Вівторок, 27.07.2021, 22:00

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Ми на Google Карті
Головна » 2016 » Листопад » 22 » Сучасні форми екологічної освіти і виховання в позашкільному навчальному закладі
12:01
Сучасні форми екологічної освіти і виховання в позашкільному навчальному закладі

В останні десятиліття у зв'язку із високими темпами науково-технічного прогресу, небувалим розширенням сфер матеріального виробництва вплив людини на природу став особливо значним і великомасштабним. Принципово важливими у такій ситуації є популяризація екологічних знань, їх донесення до широкого загалу, екологічна освіта та виховання молодого покоління. Ці питання широко піднімаються у всьому світі. Освітяни-позашкільники не можуть стояти осторонь цих проблем.

Тому з метою презентації сучасних форм екологічного виховання підростаючого покоління у комунальному закладі Сумської міської ради – Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 17 листопада 2016 року проведено міський семінар методистів позашкільних навчальних закладів з теми «Реалізація сучасних форм екологічної освіти і виховання в позашкільному навчальному закладі».

У ході семінару присутні ознайомились із досвідом роботи педагогів закладу, з різноманітними напрямами екологічного виховання дітей та учнівської молоді міста.  Про організацію навчально-виховного процесу в позашкільних закладах міста у вимірі сучасних педагогічних вимог повідомила методист Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Воропаєвої І.В.

Методист ЦЕНТУМ Ширшонкова О.В. окреслила актуальні та дієві форми екологічної освіти і виховання підростаючого покоління. Бур’ян О.М., завідувач відділу екології та краєзнавства ЦЕНТУМ, презентувала сучасні методи екологічного виховання учнівської молоді, які використовують педагоги закладу. Переможець Всекураїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник біологічного гуртка» Гончаренко А.В. презентувала досвід роботи з питання «Дослідницька робота як засіб формування ключових компетентностей вихованців в умовах позашкільного закладу». Педагог провела фрагмент заняття з теми «Плазуни», вихованцями якого стали гості закладу. В ході проведення дослідницької роботи учасники семінару мали змогу поспілкуватись із мешканцями куточка живої природи.

Педагоги закладу отримали позитивні відгуки від колег.

Категорія: Події закладу | Переглядів: 342 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0