Вівторок, 27.07.2021, 22:03

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Ми на Google Карті
Головна » 2018 » Квітень » 11 » У царині психологічної науки
15:51
У царині психологічної науки

Психологія – це надзвичайна наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя. Саме тому з 02.04.2018 по 08.08.2018 у закладі проходився тиждень психології «У царині психологічної науки». Адже один із видатних психологів Жан Піаже запевняв, що у ХХ1 столітті психологія стане однією з провідних наук. І це дійсно так.

Тиждень психології розпочався з акції «Хороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої встали зранку», де всі учасники освітнього процесу отримали афоризми для покращення настрою та позитивних емоцій. Протягом тижня була оформлена фотовиставка за участю наймолодших вихованців закладу «Краща посмішка моєї дитини», завдяки якій кожен мав змогу милуватися дитячими посмішками. Також працювала «скринька довіри», в якій активну участь взяли вихованці основного рівня навчання.

Для вихованців школи творчості «Барвінок» проведено заняття «Подорож в країну щастя», під час якого дітям довелося пройти справжнє випробування, щоб потрапити в «країну щастя»: згадати героїв казок, виконати завдання на спритність, логіку та на розвиток інших пізнавальних процесів. Цікаво проходила година тестів «Дізнайся більше», в ході якої вихованці разом з психологом визначили свій ритм роботи.

Для вихованців вищого рівня навчання з метою профорієнтації було проведене заняття з елементами тренінгу «Усвідомлений вибір професії, як запорука життєвого успіху». Майбутні випускники розширили свій кругозір з сучасних професій, визначили їх особливості та актуальність.

Тиждень психології не залишив поза увагою і наших батьків. Для них працював інформаційний вісник «Скоро до школи». Психолог надала рекомендації щодо готовності дітей до школи та покращення адаптаційного періоду майбутнього першокласника.

Один день тижня був оголошений днем «добрих справ», де вихованці допомагали керівникам гуртка, доглядали за кімнатними квітами, тваринами живого куточка, приносили для них корма.

Цікавим заходом для педагогів закладу було заняття з елементами тренінгу «Стрес та способи його подолання», де учасники познайомилися із методиками подолання стресу, а також отримали рекомендації для попередження стресових ситуацій у професійному середовищі.

Тиждень психології завершився підсумковою презентацією у куточку психолога «Тиждень психології. Яким він був?». Усі учасники освітнього процесу були залучені до проведення тижня психології. Одні – розширили знання про внутрішній світ власної особистості, в інших – виявився інтерес до самопізнання, в деяких відкрився творчий потенціал. А усі разом мали хороший настрій, позитивні емоції та стали активними учасниками запланованих. Заходів заходи проведені у рамках тижня сприяли створенню умов для формування психологічної культури вихованців, педагогів, батьків та покращення психологічного мікроклімату в закладі.

 

Категорія: Події закладу | Переглядів: 229 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0