Вівторок, 27.07.2021, 21:03

Екологічні свята
Екологічний календар
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Ми на Google Карті
Головна » 2019 » Квітень » 17 » У царині психологічної науки
11:35
У царині психологічної науки

Психологія – це наука майбутнього, і з цим не можна не погодитися, оскільки вона увійшла в життєві установки, менталітет, повсякденний побут кожного із нас. Психологія несе знання про мотиви поведінки людей, про їх волю і безвольність, про внутрішню, приховану частинку життя, про здатність зберегти людську гідність у несприятливих умовах, що є відмінною особливістю людини.

Формуючись упродовж століть, психологія бурхливо розвивається в сучасних умовах. Саме тому з 08.04.2019 по 14.04.2019 у закладі проводився тиждень психології «У царині психологічної науки».

У рамках тижня проведені заходи, що сприяли створення умов для формування психологічної культури вихованців та педагогів, покращення психологічного мікроклімату в закладі.

Тиждень психології розпочався з акції «Поділися своїм настроєм», де всі учасники освітнього процесу мали змогу поділитися настроєм, прикріпивши стікер до смайлика, який відображав їх внутрішній світ. Протягом тижня була оформлена фотовиставка для наймолодших вихованців закладу «Моя щаслива родина». Фотографіями щасливих родин милувалися всі відвідувачі закладу.

Для вихованців школи творчості «Барвінок» та дитячого клубу «Абетка здоров’я» 08.04.2019 проведено заняття з арт-терапії «Мій внутрішній світ». Під час якого вихованці відкрили свій внутрішній світ за допомогою методів арт-терапії: ігри з манкою, малювання рідким тістом, робота з крупами. Діти отримали велике задоволення від проведеної роботи. Для вихованців вищого рівня навчання з метою профорієнтації було проведене заняття з елементами тренінгу «Усвідомлений вибір професії, як запорука життєвого успіху». Старшокласники розширили свій кругозір з наявних професій, виявляли їх особливості, визначили актуальні професії сьогодення.

Тиждень психології не залишив поза увагою і батьків наших вихованців. Для них було проведено заняття «Дитячі страхи та істерики. Як їх позбутися?». Психолог надала рекомендації щодо роботи з дітьми різних вікових категорій.

Для студентів педагогічного університету ім. А. С. Макаренка, які проходили на даний час практику в стінах нашого закладу було проведено заняття «Малюємо рідким тістом – знімаємо стрес та напругу». Під час заходу студенти обмінялись досвідом, отримали нові знання з використання методів та прийомів роботи з дітьми, гарний настрій та позитивні емоції.

Один день був оголошений як День добрих справ. Він розпочався висаджуванням дерев педагогами на території закладу. З метою озеленення та покращення благоустрою було висаджено більше 100 одиниць дерев. Це мотивувало вихованців та батьків до Дня добрих справ. Діти принесли корм для тварин куточка живої природи та допомагали доглядати за ними.

Усі учасники освітнього процесу були залучені до проведення тижня психології та брали активну участь у запропонованих заходах. Позитивні емоції, гарний настрій, відкриття нового, пізнання свого внутрішнього світу, розвиток творчого потенціалу – результат отриманий у ході проведення тижня психології.

   

Категорія: Події закладу | Переглядів: 183 | Додав: centum | Рейтинг: 0.0/0